הגוף שלנו הוא המכונה המדהימה ביותר שנוצרה אי פעם. התחכום והגאונות המצויים בכל אחת ממערכות הגוף מצליחה להדהים מזה אלפי שנים ומשאירה את החוקרים פעורי פה כל פעם מחדש. אך ככל מכונה אחרת גם את גופנו חזק ובריא ככל שיהיה יש לתחזק.

 

הכוונה במונח לתחזק היא היכולת לבצע פעולות שונות עבור גופנו המיטיבות עמו ומעניקות לו את האלמנט החסר באותו פרק זמן, גיל, או סיטואציה. למשל, לשתות כמות רצויה של מים המיטיבה עם העור, מונעת התייבשות ודרושה לכל יתר המערכות. דוגמא נוספת היא מריחת קרם גוף המעניק לעורנו לחות לה הוא זקוק על מנת לא להתייבש ולהיבקע.

 

ספא פולג – לתחזק את הגוף ולצבור אנרגיה!

 

אחת הדרכים הטובות ביותר לתחזק את גופנו היא ליזום מנוחה אמיתית ופינוק המאזן בין הגוף לנפש, מרפה את השרירים הכואבים ומצליח לכמה שעות לכבות את מוחנו הייגע. טיפולים ועיסויים מהסוג הזה מומלץ לקבל באחד ממרכזי הספא הפזורים בארץ. אם אתם תושבי המרכז דעו כי ספא פולג, יכול להיות בהחלט הפינוק הנושלם עבורכם.

 

בספא-פולג תוכלו ליהנות מעיסויים במגוון סגנונות, אגרסיביים ועמוקים או עדינים ורכים, כל העיסויים מתבצעים על ידי מעסים מקצועיים ומוסמכים כמובן.

 

בין היתר תוכלו לשלב גם כמה טיפולים קוסמטיים שיהפכו את עורכם לרענן וצעיר, יסלקו את שכבת העור המתה שכולנו מסתובבים עמה ביום יום ויחייו את הגוף והנפש שלכם.

 

רואים רחוק רואים שקוף

 

ניתן להמשיך ולתאר אין סוף דוגמאות חשובות לשמירה ותחזוקה על גופנו, הרי בכל יום אנו מתמודדים עם עשרות סיטואציות הדורשות מאיתנו לחשוב מהו הדבר הנכון לעשות, האם לאכול את המנה השומנים או להימנע, האם לעשות התעמלות או לצפות בטלוויזיה, האם לחשוף את גופנו לשמש ישירה השתזף או לשבת תחת השמשייה.

 

ברשותכם נתמקד בשאלה זו הרלוונטית לכולנו והיא שאלת החשיפה לשמש. ידוע כי נזקיה של השמש נעים בין פגעים קשים בפיגמנטציה של העור לבין מקרים נפוצים של סרטן. עם זאת רבים עדיין חושפים עצמם אל הכדור המוזהב ולא לוקחים בחשבון את התוצאות. על מנת לראות את העתיד הרחוק ולהימנע מקמטים, כתמים ופגעים אחרים כדאי להינמע הינעות מוחלטת מחשיפה לשמש. במידה וכבר ניזוקתם פנו אל המומחים.